Sosyal Medya

Magazin

Ozan Güven’i yıkan haber geldi: Şimdi ne yapacak?

Ozan Güven, Deniz Bulutsuz’a saldırmasının ardından önce her yerden kovuldu, şimdi de Babil adlı dizide yerine ünlü bir oyuncu getirildi. Ozan Güven haberin ardından büyük yıkım yaşadı.

Ekleme Tarihi:

-

ozan güven kapak 1

Ozan Güven, Deniz Bulutsuz’a saldırmasının ardından önce her yerden kovuldu, şimdi de Babil adlı dizide yerine ünlü bir oyuncu getirildi.

Ozan Güven haberin ardından büyük yıkım yaşadı.

Ozan Güven eski sevgilisi Deniz Bulutsuz’a şiddet uygulaması sonrasında yüzlerce senarist ve oyuncu Ozan Güven’le çalışılmaması gerektiğine dair manifesto yayınlamıştı.

Güven’in kritik rolde olduğu Babil adlı diziye ise farklı bir ünlü oyuncunun aldığı belirtildi.

Ozan Güven, Babil dizisindeki başarısıyla ekranların vazgeçilmez isimlerinden biri haline gelmişti.

Ancak sevgilisi Deniz Bulutsuz ile yaşadığı olayın ardından adeta kabuğuna çekilerek sessizliğe bürünen Güven, adaletin kararını beklediğini ifade eden açıklama yapmış, daha fazla konuşmamıştı.

Yaşanan olayın mahkemeye intikal etmesiyle birlikte önce reklam anlaşmaları sonlandırılan, ardından da Babil dizisinin çekimlerine davet edilmeyen Ozan Güven’in diziden çıkarıldığı konuşulmaya başlandı.

Onur saylak 1

Onur Saylak

OZAN GÜVEN’İN YERİNE GELECEK O ÜNLÜ İSİM KİM?

Adı bu sezon Çukur dizisi için geçen Onur Saylak‘ın son anda Babil’in kadrosuna girdiği iddia edildi. Saylak’ın şiddet iddiası nedeniyle dizinin kadrosundan ayrılmak zorunda kalan Ozan Güven’in yerine geldiği öne sürüldü.

Magazin

Muhittin Böcek’ten beklenen açıklama sonunda geldi!

Muhittin Böcek’ten sonunda sevindiren haber geldi. Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin 29 Ekim 2020 Perşembe (bugün) tarihli açıklamasında Böcek’in durumunun ciddiyetini korusa da hızla iyiye gittiği ve bundan sonraki her gün daha da iyi olacağı ifade edildi.

Yayımlandı:

on

böcek 29 ekim 1

Muhittin Böcek’in 29 Ekim Perşembe son durumu açıklandı. 53 gündür uyutulan Muhittin Böcek’in iyileşmesi için gösterilen özverili çabalar sonunda işe yaradı.

Muhittin Böcek’ten sonunda sevindiren haber geldi. Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin 29 Ekim 2020 Perşembe (bugün) tarihli açıklamasında Böcek’in durumunun ciddiyetini korusa da hızla iyiye gittiği ve bundan sonraki her gün daha da iyi olacağı ifade edildi.

Antalya siyaset haberleri… Antalya Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesaplarından yaptığı 29 Ekim 2020 Perşembe tarihli açıklamada, başkan Muhittin Böcek’in uzun zaman sonra ilk kez çok olumlu yönde bulgular gösterdiği söylendi. Böcek’in tedavisi devam ederken, bilincinin haftalar sonra açıldığı da ilk kez duyuruldu.

Antalya Büyükşehir Belediye başkanı Muhittin Böcek’in sağlık durumu her şeye rağmen ciddi ve kritik eşikte olmayı sürdürüyor.

SON DAKİKA KRİTİK MUHİTTİN BÖCEK 29 EKİM 2020 PERŞEMBE AÇIKLAMASI!

Antalya Büyükşehir Belediye başkanımız sayın Muhittin Böcek’in yoğun bakımdaki takip ve tedavisinde durumu ciddiyetini korumaktadır. Bununla birlikte son bir kaç gündür ulaşılan olumlu seyir ve bununla uyumlu klinik bulguları gözlemlenmekte ve tıbbi destek uygulamaları devam etmektedir.

böcek 29 ekim 2

53 gündür uyutulan Muhittin Böcek’in iyileşmesi için gösterilen özverili çabalar sonunda işe yaradı.

MUHİTTİN BÖCEK KİMDİR, NERELİDİR, SİYASİ KARİYERİ?

Muhittin Böcek, 59 yaşında Antalyalı, Türk siyasetçi. 2019 yılından bu yana Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini yürütmektedir.

1962’de Konyaaltı, Antalya’da doğdu. Aslen Yörük’tür. İlk, orta ve lise eğitimini Antalya’da tamamladıktan sonra zirai üretim ve ulaşım sektörlerinde çalıştı. Halkla İlişkiler ve İktisat alanında yüksek öğrenimini tamamladı. Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi alanında yüksek lisans yaptı.

1994-1999 yılları arasında Anavatan Partisi Merkez İlçe Başkanlığı görevinde bulundu. 1999 yerel seçimlerinde Anavatan Partisi’nden Konyaaltı Belediye Başkanı seçildi.

2004 yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden aday olarak aynı göreve yeniden seçildi ve 2019 yılına kadar Konyaaltı Belediye Başkanlığı görevini yürüttü.

Bu süre zarfında dört dönem boyunca Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanlığı, Batı Antalya Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi Altyapı Hizmet Birliği (BATAB) Başkanlığı, Konyaaltı Turizm Eğitim ve Kültür Vakfı (KONTEV) Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Konyaaltı Kent Konseyi Başkanlığı görevlerini yürüttü.

20 yıllık siyasi hayatını anlattığı “Ben Bu Şehre Aşığım” adlı kitabını yazdı.

31 Mart 2019 tarihinde düzenlenen yerel seçimlerde Millet İttifakı’nın adayı olarak Cumhuriyet Halk Partisi’nden Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na seçildi.

COVID-19 pandemisi sırasında koronavirüse yakalandı ve 8 Eylül 2020 tarihinde yoğun bakıma alındı.

Okumaya Devam Et

Magazin

Masumlar Apartmanı 8. bölüm fragman! Masumlar Apartmanı 7. bölüm özet!

Masumlar Apartmanı 8. bölüm fragmanı! Masumlar Apartmanı 7. bölüm neler oldu, özet! Masumlar Apartmanı konusu ve tüm detaylar haberimizde….

Yayımlandı:

on

masumlar 8 fragman 2

Masumlar Apartmanı, her salı TRT1 ekranlarında milyonlarca kişiyi naif ve insanın içini ısıtan ve merakın dorukta olduğu bir yolculuğa sürüklüyor. İşte Masumlar Apartmanı 7. bölümde yaşananlar!

Masumlar Apartmanı 8. bölüm fragmanı! Masumlar Apartmanı 7. bölüm neler oldu, özet! Masumlar Apartmanı konusu ve tüm detaylar haberimizde….

MASUMLAR APARTMANI 7. BÖLÜM ÖZETİ!

İnci babasıyla çok yakın bir pozisyonda vakit geçirirken Safiye’nin ikiliyi görmesi kriz çıkarttı. Safiye ve Gülben’e göre İnci evi ‘kirletmiştir’ ve evin temizlenmesi gerekiyor.

masumlar 8 fragman 3

İşte Masumlar Apartmanı 7. bölümde yaşananlar!

Ancak Safiye’nin temizlenmesi gereken evinde sular kesilmiştir. Ege ise babasının neden ortadan kaybolduğuna dair tüm bilinmeyenleri anlar.

Esra, Han’ın sorunlu yanına dair Esat’ın verdiği bilgiler ile sarsılır. İnci’nin Han’a dair kafasında oluşturduğu kurgu ise boşluğa düşmeye muhtaçtır.

masumlar 8 fragman 1

Masumlar Apartmanı 8. bölüm fragmanı! Masumlar Apartmanı 7. bölüm neler oldu, özet!

MASUMLAR APARTMANI OYUNCULARI

Masumlar Apartmanı dizisinin başrollerini Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu, Ezgi Mola ve Merve Dizdar paylaşıyor. Dizinin kadrosunda Alper Saldıran, Metin Coşkun, Esra Ruşan, Atilla Şendil, Emir Özden, Uğur Uzunel ve Gizem Katmer yer alıyor.

FARAH ZEYNEP ABDULLAH KİMDİR?

31 yaşında. Irak Türkmenlerinden olan bir baba ile Türk ve Boşnak kökenli bir annenin kızı olarak İstanbul’da doğdu.

Lisenin bir kısmını İstanbul Saint Michel Fransız Lisesi’nde okudu. Ancak daha sonra babasının işi gereği kaydını İngiltere’ye aldırarak, lise öğrenimini bu ülkede tamamladı.

Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizinin 2. sezonundan sonra diziden ayrılarak, oyunculuk kariyeri için kaydını dondurduğu Kent Üniversitesi (İngiltere) Fransızca-Drama bölümüne dönüp, eğitimini tamamladı ve 2013’te diplomasını aldı. Ayrıca, kadın-erkek eşitliği ile ilgili bir kampanya olan HeForShe reklamında oynadı. Amnesty Türkiye’nin de gönüllü destekçisidir.

BİRKAN SOKULLU KİMDİR?

Birkan Sokullu, 1985 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Maltepe Üniversitesi Radyo TV Programcılığını bitirdi.

10 yıllık profesyonel basketbol geçmişi var. Ayrıca 2003 yılında, Best Model of Turkey ’de 3.lük derecesi var. 13 Temmuz 2012′ de evlendiği eşi oyuncu Aslı Enver ile 26 Ağustos 2015 tarihinde boşanmıştır.

masumlar apartmanı 8 fragman 4

İnci babasıyla çok yakın bir pozisyonda vakit geçirirken Safiye’nin ikiliyi görmesi kriz çıkarttı. Safiye ve Gülben’e göre İnci evi ‘kirletmiştir’ ve evin temizlenmesi gerekiyor.

EZGİ MOLA KİMDİR?

37 yaşında. Türk kadın oyuncu. İstanbul’da Hasan Ali Yücel İlkokulu, Turhan ve Mediha Tansel İlkokulu, Kadir Rezan Has Ortaokulu ve Halit Armay Lisesi’nde eğitimini tamamladı.

Oyunculuk merakı, henüz lisedeyken Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk kurslarına katılmaya yönlendirdi. Mola, lise eğitimini tamamladıktan sonra bu merkezde dört yıl eğitim aldı ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ni bölüm birincisi olarak tamamladı.

MERVE DİZDAR KİMDİR?

34 yaşında. Merve Dizdar, 25 Haziran 1986 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. Kendisi Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur.

Kadir Has Üniversitesi’nde ileri oyunculuk programında yüksek lisans yapmıştır. Tiyatro kariyerine Semaver Kumpanya ile başlayıp. Craft Tiyatro’da devam etmektedir.

İlk sinema deneyimi “Bir ses böler geceyi” filminde, Cem Davran ile yapan Dizdar, Kavak Yelleri, Geniş Aile, Bir Yastıkta, Doksanlar, Çılgın Dershane Üniversite’de gibi başlıca dizilerin yanı sıra, son olarak Beş Kardeş dizisiyle seyircileriyle buluşmaktadır.

Ayrıca TRT ÇOCUK kanalında Arkadaşım Bıdı ve 23 Nisan şenliğe doğru adlı çocuk programlarının sunuculuğunu üstlenmiştir.

MASUMLAR APARTMANI 8. BÖLÜM FRAGMAN!

Masumlar Apartmanı 8. bölüm fragmanın yayınlanması bekleniyor. Fragmanın yayınlanması ile fragmanı AntalyaSiyaset.com’dan izleyebilirsiniz.

Okumaya Devam Et

Magazin

Masterchef 27 Ekim Eleme potasına kim gitti?

Masterchef Türkiye, 27 Ekim 2020 gecesi yayınlanan son bölümünde dokunulmazlık oyununda kırmızı ve mavi takım yarıştı. Yarışma ‘Kör Tadım’ mantığıyla yapılan çorbaların tahmini üzerine kuruluydu. Masterchef Türkiye son bölüm 27 Ekim Salı özet!

Yayımlandı:

on

masterchef 27 ekim 1

Masterchef dün akşam 27 Ekim 2020 yeni bölümüyle ekranlardaydı. Masterchef ‘Kör Tadım’, yine çok heyecanlı anlara sahne oldu. Masterchef eleme potasına kim gitti? Masterchef hangi takım kazandı?

Masterchef Türkiye, 27 Ekim 2020 gecesi yayınlanan son bölümünde dokunulmazlık oyununda kırmızı ve mavi takım yarıştı. Yarışma ‘Kör Tadım’ mantığıyla yapılan çorbaların tahmini üzerine kuruluydu. Masterchef Türkiye son bölüm 27 Ekim Salı özet!

MASTERCHEF ELEME ADAYLARI 27 EKİM 2020 KİM OLDU?

Masterchef Türkiye’de eleme heyecanı yaşanırken, daha önce dokunulmazlık kazanan Barbaros, eleme potasına gitmesi için Tanya’yı aday gösterdi.

Öte yandan Serhat da kırmızı ekibin bir diğer eleme adayı oldu.

masterchef 27 ekim 3

Masterchef dün akşam 27 Ekim 2020 yeni bölümüyle ekranlardaydı.

MASTERCHEF DOKUNULMAZLIK OYUNU KİM KAZANDI 27 EKİM?

Mehmet, Soer ve Danilo Şeflerin gözlemciliğinde gerçekleştirilen Masterchef Türkiye 27 Ekim 2020 Dokunulmazlık Oyunu’nda acılı bulgur çorbası, terbiyeli işkembe çorbası, mercimek çorbası, balık çorbası ve minestrone çorbası yapmak üzere kolları sıvadı. Çorbaların hazır olması için verilen süre 45 dakika olarak belirlendi.

Masterchef Türkiye 27 Ekim dokunulmazlık oyununu Uğur’un üstün performansı ile mavi takım kazandı.

masterchef 27 ekim 4

Masterchef ‘Kör Tadım’, yine çok heyecanlı anlara sahne oldu.

MASTERCHEF BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM ALDI 27 EKİM 2020?

Kırmızı takımın dokunulmazlığı kaybetmesi ile kendi içlerinde elenmemek adına dokunulmazlığı alma mücadelesi başladı. Mehmet Şef’in imza tabağı olarak bilinen menüyü yapmak adına büyük çaba gösterilen Masterchef Bireysel dokunulmazlık oyununu bir kez daha Barbaros kazandı.

Okumaya Devam Et

GÜNCEL HABERLER