Antalya Siyaset

3. Uluslararası Çankırı Tuz Festivali başvuruları başladı

3. Uluslararası Çankırı Tuz Festivali başvuruları başladı
11 Temmuz 2024 - 15:36

Yöresel, Ticari ve Sanayi Fuarlarının stant başvuruları Çankırı Belediyesi'nin resmi internet sitesinde yayımlandı. Stant açmak isteyen vatandaşlar başvuru formlarını doldurarak 2 Ağustos Cuma günü mesai bitimine kadar belediye hizmet binası 2 katında yer alan TUZFEST bürosuna teslim edecek. 

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Çankırı’yı kısa sürede bir milyon ziyaretçi hedefi ile buluşturduklarını kaydederek “Geleneksel hale getirdiğimiz Uluslararası Çankırı Tuz Festivalimiz, şehrimizin tanıtımına büyük katkı sağladı. Turizmin lokomotifinde öne çıkan festivaller arasında önemli bir yer edinen TUZFEST, yerli ve yabancı turiste yanı başlarında daha önce hiç fark etmedikleri bir şehrin anahtarını ve miraslarını sundu. 16-17-18 Ağustos’u not alın. Sizleri üç gün sürecek farklı deneyimler için Tuzun Başkenti Çankırı’ya davet ediyoruz.” dedi.

Hibya Haber Ajansı

Antalya Siyaset, Haber Hibya Haber Ajansı haber servisi ile çalışmaktadır. Sitemizde yer alan haberlerin kaynak gösterilmeden alınması yayınlanması yasaktır.