Antalya Siyaset

Başkan Büyükkılıç: Kayseri’mizi ön plana çıkarma yönünde gayretlerimizi sürdüreceğiz

Başkan Büyükkılıç: Kayseri’mizi ön plana çıkarma yönünde gayretlerimizi sürdüreceğiz
11 Temmuz 2024 - 14:14

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, toplantıda yaptığı konuşmada, gerek üniversitelerin, gerek organize sanayi bölgelerinin, gerekse ilçe belediyesi ile vilayetin, kurum ve kuruluşları hem destekleyecek hem de motive edecek, bu alanda koordinasyonu sağlayacak, şehrin tamamını kucaklayacak, altyapısını oluşturacak bir gayret içerisinde olacağını ifade etti.

Başkan Büyükkılıç, bu alanda sürekli yenilikler olduğunu belirterek, şunları söyledi:

“Bu açıdan ilk çalışma diyebiliriz. İlk size başvurmuş oluyoruz. Tabi ki yeter mi, yetmez. Her an, her saniye bu alanda gelişmeler oluyor. Yenilikler oluşuyor. Biz bu açıdan da kendimizi geliştireceğiz. Daha da fazla gayret göstereceğiz ama asıl sizlerden bir destek beklediğimizi, bu alanda bizi yüreklendirmenizi, bu konuda katkı sağlamanızı, daha fazlasını, yukarıya taşımak açısından, istediğimizi de belirtmek istiyoruz.”

Özellikle yerel dinamikleri hayata geçirme ve onlardan yararlanma bağlamında önemli bir çalışma olduğunu ifade eden Büyükkılıç, ''Kayseri’mizi Smart City mantığı içerisinde akıllı şehir bağlamında ön plana çıkarma yönünde gayretlerimizi sürdüreceğiz.” diye konuştu.

 

Hibya Haber Ajansı

Antalya Siyaset, Haber Hibya Haber Ajansı haber servisi ile çalışmaktadır. Sitemizde yer alan haberlerin kaynak gösterilmeden alınması yayınlanması yasaktır.