Antalya Siyaset

Başkan Er, Yaz Okulu öğrencileri ile doğa yürüyüşü yaptı

Başkan Er, Yaz Okulu öğrencileri ile doğa yürüyüşü yaptı
11 Temmuz 2024 - 17:38

Malatya Büyükşehir Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Malatya Temsilciliği ile ortak olarak gerçekleştirilen ortaokul öğrencilerine yönelik Yaz Okulu Programları çerçevesinde eğitim gören öğrenciler Orduzu bölgesinde büyükşehir belediyesine bağlı Turgut Özal Tabiat Parkı’nda hayvanat bahçesini ziyaret etti.

7-14 yaş öğrencilerine yönelik düzenlenen bu programda Kur’an-ı Kerim, Siyer ve ahlak eğitimi derslerinin yanı sıra voleybol, futbol, badminton, masa tenisi, akıl ve zeka oyunları, geleneksel çocuk oyunları (halat çekme, yakan top vb.) ve doğa gezileri gibi çeşitli spor aktiviteleri ve kültür etkinlikleri yer alıyor.

16 Ağustos’a kadar devam eden Yaz Okulu eğitimleri, Battalgazi Eğitim Merkezi, Kiltepe Eğitim Merkezi, Kernek Külliyesi, Melekbaba Semt Konağı, Özalper Semt Konağı, Salköprü Semt Konağı, Şehit Ahmet Kocabay Eğitim Merkezi, Şehit Engin Tilbaç Eğitim Merkezi, Şehit Ramazan Sarıkaya Eğitim Merkezi, Rönesans Kent Konteyner ve Yeşiltepe Semt Konağı olmak üzere toplam 11 Semt Konağı ve Eğitim Merkezi’nde veriliyor.

Hibya Haber Ajansı

Antalya Siyaset, Haber Hibya Haber Ajansı haber servisi ile çalışmaktadır. Sitemizde yer alan haberlerin kaynak gösterilmeden alınması yayınlanması yasaktır.