Antalya Siyaset

Nilüfer Belediyesi Bale Atölyesi öğrencileri yıl sonu gösterisi yaptı

Nilüfer Belediyesi Bale Atölyesi öğrencileri yıl sonu gösterisi yaptı
14 Haziran 2024 - 17:52

Nilüfer Belediyesi Bale Atölyesi’nde, eğitmenler Tülay Özkahraman, Suna Soyak Peker ve Selcan Çarker’in yönetiminde 8 ay boyunca yoğun bir eğitim sürecinden geçen öğrenciler, 2023 – 2024 eğitim öğretim dönemini yıl sonu gösterisiyle tamamladı.

Nazım Hikmet Kültürevi’nde düzenlenen ve 2 gün süren bale resitalinde, 5 yaş ve üzeri 97 öğrenci sahne aldı. Yıl boyunca öğrendiklerini sahnede sergileyen balerin ve baletlerin gösterileri alkışlandı. Ailelerin büyük ilgiyle takip ettiği bale resitali, gençlerin modern dans gösterileriyle sona erdi.

Gösterilerin sonunda sahneye çıkan Nilüfer Belediye Meclisi Üyesi Berna Hacer Bilici, öğretmenlere teşekkür belgelerini ve öğrencilere katılım belgelerini takdim etti.

Bilici, öğrencilerin gösterdiği performanstan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Nilüfer Belediyesi olarak sanatın her alanında çocuklarımızın ve gençlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Hibya Haber Ajansı

Antalya Siyaset, Haber Hibya Haber Ajansı haber servisi ile çalışmaktadır. Sitemizde yer alan haberlerin kaynak gösterilmeden alınması yayınlanması yasaktır.