Antalya Siyaset

Okyay: Türkiye’de yaşlı nüfusun en yüksek olduğu yerlerden biri İzmir

Okyay: Türkiye’de yaşlı nüfusun en yüksek olduğu yerlerden biri İzmir
15 Haziran 2024 - 12:26

İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Pınar Okyay, Buca'daki İzmir Büyükşehir Belediyesi Sosyal Yaşam Kampüsü Zübeyde Hanım Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret ederek huzurevi sakinleri ve personelle bayramlaştı.

Pınar Okyay, konuşmasında Türkiye’de yaşlı nüfusun en yüksek olduğu yerlerden birinin İzmir olduğunu belirterek “Burada ileri yaştaki büyüklerimizle birlikteyiz. Onlarla birlikteyken İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin burada verdiği hizmetin ne kadar önemli ve değerli olduğunu bir kez daha anlıyoruz. Burada birlikte olmak çok güzel. Çok mutluyum” dedi.

Sosyal Yaşam Kampüsü’nde konaklayan Şükriye Çeliker ise duygularını “Burası çok iyi bir yer. Her şeyimizle ilgileniyorlar. Doktoru, hemşiresi her türlü imkânı var. Odalarımız temizleniyor, çamaşırlarımız yıkanıyor, insan yaşlılığında daha ne ister” dedi. 

Hibya Haber Ajansı

Antalya Siyaset, Haber Hibya Haber Ajansı haber servisi ile çalışmaktadır. Sitemizde yer alan haberlerin kaynak gösterilmeden alınması yayınlanması yasaktır.