Antalya Siyaset

“Osmangazi Çocuk” yayın hayatına başladı

“Osmangazi Çocuk” yayın hayatına başladı
08 Temmuz 2024 - 18:53

Osmangazi Belediyesi, 50 sayfadan ve çizgi romandan eğitici öykülere, tarihi bilgilerden bilmece-bulmacaya, sanat ve spordan sağlıklı yaşam gibi içeriklerden oluşan ‘Osmangazi Çocuk’ isimli derginin yayın hayatına başladığını duyurdu. 7-13 yaş aralığındaki çocuklara hitap eden dergi, üç aylık periyotlarla yayınlanacak. 

Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın, yayın hayatına başlayan çocuk dergisi hakkında şu ifadeleri kullandı:

"Cumhuriyetimizin Kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün hedef gösterdiği çağdaş ve laik ülke olma idealine doğru emin adımlarla ilerlerken en büyük güvencemiz yine çocuklarımız olacak. Erkan Amcaları olarak, çocuklarımıza yönelik sonsuz sevgi ve inanç taşıyorum. Yaşamları boyunca Atatürk’ün açtığı yola ve gösterdiği hedefe ulaşmak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaklarını biliyorum. Yaşam yolculuğunuz boyunca hangi zorlukla karşılaşırsanız karşılaşın asla pes etmeyin, hayallerinizin peşinden gitmekten vazgeçmeyin. Güzel ülkemiz, sizin sayenizde yükselmeye ve gelişmeye devam edecek."

Hibya Haber Ajansı

Antalya Siyaset, Haber Hibya Haber Ajansı haber servisi ile çalışmaktadır. Sitemizde yer alan haberlerin kaynak gösterilmeden alınması yayınlanması yasaktır.