Antalya Siyaset

Ticaret Bakan Yardımcısı Ağar, Denizli iş dünyasının temsilcileriyle buluştu

Ticaret Bakan Yardımcısı Ağar, Denizli iş dünyasının temsilcileriyle buluştu
10 Temmuz 2024 - 0:46

Ticaret Bakan Yardımcısı Volkan Ağar, Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) tarafından organize edilen “İhracatın Yıldızları 2023 Ödül Töreni” kapsamında Denizli iş dünyasının temsilcileriyle bir araya geldi.

Ödül töreninde katılımcılara hitap eden Ağar; son dönem ekonomik gelişmeler ile güçlü dış ticaret verilerine vurgu yapan değerlendirmeleri ile Denizli ekonomisi ve ihracatı kapsamındaki görüşlerini iş dünyası temsilcileri ile paylaştı ve gelecek dönem için belirlenen hedeflere ulaşma noktasında iş dünyası ile bakanlık arasındaki yakın iş birliğinin devamının önemine dikkat çekti.

Ticaret Bakanlığı, 2023 yılında gerçekleştirdiği 4,2 milyar dolar ihracat ile en yüksek ihracata sahip 9. il olarak gelen Denizli’nin gelecek dönemlerde de ihracatını arttırarak Türkiye ekonomisine katkı sağlamaya devamı noktasında bakanlığın ildeki iş dünyası temsilcileri ile yakın iş birliğinin kararlılıkla devam edeceğini bildirdi.

Hibya Haber Ajansı

Antalya Siyaset, Haber Hibya Haber Ajansı haber servisi ile çalışmaktadır. Sitemizde yer alan haberlerin kaynak gösterilmeden alınması yayınlanması yasaktır.