Antalya Siyaset

Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz’den Yerinde İnceleme

Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz’den Yerinde İnceleme
02 Temmuz 2024 - 13:02

Projeler Hız Kesmeden Devam Ediyor

Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz, ‘yerel yönetim yerelde yapılır’ anlayışıyla belediyenin devam eden yatırımlarını sahada yerinde takip ediyor. Kocagöz, ilçedeki projelerle Kepez’in marka değerini artırmayı hedefliyor.

Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz, belediyenin devam eden yatırımlarını yerinde inceleyerek projelerin hız kesmeden sürmesini sağlıyor. 107. Dönemin kamulaştırma ihaleleri kapsamında 107. Dönemin kamulaştırma ihaleleri hızlandırılacak.

Başkan Kocagöz’den Sahada İncelemeler

Gazi Mahallesi’nde devam eden doğal gaz hattı tamamlandı yerinde inceleyen Kocagöz, eski Varsak Belediye inşaatının yapıldığı bina ve Ahmet Hamdi Tanpınar Kültür Merkezi gibi projeler gezdi. Kocagöz, taş binada yapılacak yeni projeyi yakında kamuoyuna duyuracaklarını belirtti.

Yol ve Altyapı Çalışmalarına Yakın Takip

Habibler Mahallesi’nde ulaşıma açılan 5566 Sokak’taki sıcak asfalt ve kaldırım çalışmaları ile Antalya Şehir Hastanesi merkezindeki Hasan Hüsnü Erdem Caddesi’ndeki yol yapım çalışmalarını inceleyen Kocagöz, Kepez Belediyesi Ahatlı Nasreddin Hoca Kreş ve Gündüz Bakımevi ile Ünsal Mahallesi’ndeki spor salonunu da ziyaret etti. Ayrıca DokumaPark’ta yer alan Orman Kütüphanesi, modern sanatlar galerisi ve emekliler lokalinde incelemelerde bulunuldu.

Yaklaşık 6 saat süren inceleme gezisinde Kepez Belediye Başkan Yardımcıları Sebahat Adanır ve Evrim Yalçın, Kocagöz’ü belediyesinin ilçe başkanlıkları devam eden ve tamamlanan çalışmalarıyla ilgili eğitimler verildi. Kocagöz, şantiye gezisi sırasında görevlilerin belediye görevlilerine gösterdikleri tepkiyi hem kolaylıklar diledi hem de Kepez ilçesinin gelişmelerine ve güzelleşmesine katkılarından dolayı teşekkür etti.

Kepez’de Güzellikler Devam Ediyor

Temel belediyecilik hizmetleriyle, ilçe sakinlerinin ortak sosyal yaşam alanlarını nitelikli ve konforlu hale getirmeye devam edeceklerinin maharetli çizen Kocagöz, “Eğitimden bilime, kültürden sanata, spordan sağlığa, turizmden ekonomiye, tarımdan hayvancılığa, dönüşümden trafik sorunlarına, geçim derdinden ekonomik kalkınmaya, sokak hayvancılığının büyümesine” vurgu yaptı. ve daha birçok alana ait 107 projeyi hazırladık. Bu projelerimizle Kepez’imizin marka değeri, modern şehir ekonomisi ve sosyal yaşam kalitesi daha da geliştirilecektir.” açıklamasını yaptı.

Kepez Halkının Güveni Tam

İnceleme gezisi sırasında Başkan Mesut Kocagöz’e bağlı ilçe sakinleri yoğun ilgi gösterdi. Kepez halkı, Kocagöz’ün başarılı işlere imza atacağına olan inançlarını dile getirirler. Kocagöz de, sevgi ve

Antalya Siyaset, Haber Hibya Haber Ajansı haber servisi ile çalışmaktadır. Sitemizde yer alan haberlerin kaynak gösterilmeden alınması yayınlanması yasaktır.