Antalya Siyaset

Muratpaşa Belediyesi’nden Güzeloba Mahallesi’ne Asfalt Yenileme

Muratpaşa Belediyesi’nden Güzeloba Mahallesi’ne Asfalt Yenileme
04 Temmuz 2024 - 14:11

Lara Caddesi’nde Asfalt Yenileme Çalışmaları Tamamlandı

Antalya Muratpaşa Belediyesi, Güzeloba Mahallesi’nde kentin önemli ulaşım akslarından biri olan Lara Caddesi’nde asfalt yenileme çalışmalarını tamamladı.

ANTALYA- Muratpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Kurban Bayramı tatilinin ardından 40 bine yaklaşan nüfusuyla kentin en kalabalık mahallelerinden biri olan Güzeloba’da başlattığı asfalt yenileme çalışmalarını başarıyla tamamladı. Bu kapsamda, Lara Caddesi’nde gerçekleştirilen çalışmalarda, caddenin Örnekköy bölgesine çıkan Bayındırlık Caddesi ve oteller bölgesine açılan PTT Caddesi kavşağında eski asfalt tamamen temizlendi.

Bin 500 Ton Asfalt Kullanıldı

Yenileme çalışmaları kapsamında, yaklaşık bin 500 ton sıcak asfalt serimi gerçekleştirildi. Caddede bordür boyama, yaya geçidi ve yol çizgilerinin yenileme çalışmaları da hızla tamamlandı.

Mahalle Sakinleri Memnun

Yenilenen yolların mahalle sakinlerinin ulaşımını daha konforlu ve güvenli hale getirdiği belirtilirken, Muratpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nün titiz çalışmaları mahalle halkı tarafından takdirle karşılandı.

Antalya Siyaset, Haber Hibya Haber Ajansı haber servisi ile çalışmaktadır. Sitemizde yer alan haberlerin kaynak gösterilmeden alınması yayınlanması yasaktır.